Головна » 2016 » Вересень » 5 » Ветерани ЖОО ВФСТ "Колос" АПК України на фінішній прямій
7:05 PM
Ветерани ЖОО ВФСТ "Колос" АПК України на фінішній прямій

Ветерани ЖОО ВФСТ «Колос» АПК України на фінішній прямій.

Завершуються сільські спортивні ігри Житомирщини серед ветеранів.                                                                                     27 серпня у Житомирі відбулися змагання з армспорту, перетягування канату та гирьового спорту. Найбільш успішно виступили ветерани сільського спорту Житомирського району(голова РО ВФСТ «Колос» АПК України Бойко В.В.), які перемогли у змаганнях з перетягування канату на другому місці команда Новоград – Волинського району ( голова РО ВФСТ «Колос» АПК України Троцький В.Ф.)  і замкнула трійку призерів команда Пулинського району(голова РО ВФСТ «Колос» АПК України Шакура М.П.).В змаганнях гирьового спорту знову ж таки на першому місці команда Житомирського району на другому команда  Чуднівського  району голова РО ВФСТ «Колос» АПК України  (Сизов С.В.),на третьому Новоград – Волинський район. В особистому заліку  у ваговій категорії до 65кг.чергову перемогу здобув чемпіон світу В.Гнідий з Житомирського району. У ваговій категорії до 75кг. Перше місце виборов Буркацький Микола (Чуднівський район). В категорії 80кг. Перше місце за Куліковським Сергієм (Житомирський район). До 90кг. Перемогу святкував Захарчук Віктор (Новоград – Волинський район). І в найважчій вазі понад 90кг.  перемогу  здобув  Міхненко  Віктор (Радомишльський район).                                                                                                                               В змаганнях з армспорту на третьому місці команда Ружинського району на другому Житомирського і на першому команда Новоград – Волинського району. В особистому заліку у ваговій категорії до 70кг. переміг Бойко Богдан (Житомирський р-н). До 90кг. перемогу виборов Данюк  Геннадій (Новоград – Волинський р-н). У ваговій категорії 90+ переміг Захарчук Віктор (Новоград – Волинський р-н).                                                                                           Слід відмітити, що цього річ у спортивних іграх серед ветеранів вже взяли участь команди із 18 районів області. Це найбільша кількість учасників за останні п’ять років.  Тож перед останнім видом змагань (волейбол) маємо наступне  турнірне становище.

Переглядів: 332 | Додав: kytsyuk | Рейтинг: 5.0/3