Головна » 2017 » Червень » 27 » Житомирські важкоатлетки, бронзові призерки
9:24 PM
Житомирські важкоатлетки, бронзові призерки

Всеукраїнські фінальні змагання сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» з важкої атлетики

У Всеукраїнських фінальних змаганнях сільських школярів 2002-2003 років народження під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з важкої атлетики, які пройшли з 22 по 25 червня в місті Скадовську на навчально-спортивній базі «Скадовськ» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України, взяли участь 151 юний важкоатлет (34 дівчат та 117 юнаків) з 17 областей країни.

Житомирщина посіла 12  командне місце . Бронзовоми призерами стала команда Харківської області (193,5 очка). Срібні призери команда з Миколаївщини. Чемпіонство вибороли представники Луганщини.

В особистому заліку у ваговій категорії до 48 кг. Тетяна Солона та Дяченко Анна  у ваговій  категорії до 36кг. вибороли брозові медалі чемпіонату.

Переглядів: 377 | Додав: kytsyuk | Рейтинг: 5.0/3