Головна » 2016 » Травень » 30

29 травня 2016року на футбольних полях  Житомира та Пулинів  пройшли зональні змагання з  футболу в залік сільських спортивних ігор Житомирщини серед ветеранів.

За результатами зональних двобоїв до фіналу пробились команди Житомирського, Володарсько-Волинського, Пулинського та Черняхівського районів.                                                                                                                                                                                                 ... Читати далі »

Переглядів: 347 | Додав: kytsyuk | Дата: 2016-05-30 | Коментарі (0)

З 13 по 15 травня 2016 року в м. Житомирі на базі підліткового клубу «Вікторія» проводився чемпіонат міста з боксу.

КДЮСШ представляли вихованці відділення боксу тренерів викладачів Комаренка П.В. та Мельника В.В.

Чемпіоном міста у ваговій категорії 68 кг став Чапський Володимир (тренер Комаренко П.В.), ще 10 вихованців посіли другі місця та одне третє.

Переглядів: 400 | Додав: kytsyuk | Дата: 2016-05-30 | Коментарі (0)

19-22 травня 2016 року в м. Житомирі вперше за багато останніх років відбувся відкритий весняний чемпіонат України у багатоденній гонці з велоспорту серед юніорок та дівчат.

Житомирську область представляли вихованки КДЮСШ ВФСТ «Колос» тренера-викладача Столяра М.Г.: Пастух Діана, Веселовська Лілія, Свінцицька Ксенія та переможниця минулорічних Всеукраїнських змагань Ященко Тетяна.

В командній гонці, яка проводилася 19 травня, наші дівчата посіли 6 місце серед 12 команд. 20 травня проходила кільцева гонка на дистанції 40 км., в якій Тетяна Ященко посіла 2 місце і перемогла в класифікації «Гірський гонщик».

21 травня в груповій гонці на дистанції 60 км. Таня Ященко здобула перемогу. Наступного дня  відбулась гонка на час на дистанції 9 км, де також Тетяна перемогла і з результатом 13 хв. 06 сек.

Після першого дня змагань Тетяна відставала від лідера гонки на 1 хв. 15 сек. Зібравшись з силами, Тетяна в останній день змагань ... Читати далі »

Переглядів: 430 | Додав: kytsyuk | Дата: 2016-05-30 | Коментарі (0)