Головна » 2016 » Жовтень » 17

Футбольні  змагання ХVІ сільських спортивних ігор Житомирщини завершилися

Протягом вересня та жовтня 2016року Житомирською обласною організацією ВФСТ «Колос» АПК України була  розіграна першість  з футболу за програмою ХVІ сільських спортивних ігор Житомирщини. Спочатку були проведені зональні змагання. Переможці трьох зон виборювали чемпіонське звання у фінальних змаганнях. На стадіоні Житомирського агротехколеджу в боротьбі за чемпіонське звання зустрічалися команди Чуднівської , Пулинської та Радомишльської районних організацій ВФСТ «Колос» АПК України. Чемпіонами сільських ігор стала команда Радомишльського району. Радомишляни  впевнено з рахунком 4 : 0 перемогли команду Пулинського району і в напруженій цікавій боротьбі зіграли внічию 0 : 0 із ... Читати далі »

Переглядів: 406 | Додав: kytsyuk | Дата: 2016-10-17 | Коментарі (0)