Головна » 2017 » Грудень » 13

В загальнокомандному заліку найкращими легкоатлетами стали спортсмени Київської області, на другому місці – Вінницька область та третє місце у Дніпропетровської області.За результатами змагань юних легкоатлетів із Вінницької, Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Кіровоградської, Сумської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької областей перші місця здобули:
- Спортивна ходьба (3000м.) дівчата:
І місце - Губанова Люба (Тернопільська обл..)

Біг 60 м. з/б. юнаки
І місце - Мойсеєць Богдан (Дніпропетровська область)

Біг 60 м. з/б. дівчата:
І місце - Гуменчук Анастасія (Вінницька область)

Біг 400 м. дівчата .
І місце - Безименна Анна (Київська область)

< ... Читати далі »
Переглядів: 301 | Додав: kytsyuk | Дата: 2017-12-13 | Коментарі (0)

З 12 по 18 листопада у смт. Ворохті Івано-Франківської області проходили Всеукраїнські змагання з боксу спортивного товариства "Колос" під девізом "Хто ти, майбутній Олімпієць?", на яких успішно виступили вихованці КДЮСШ Житомирської обласної організації ВФСТ "Колос" Владислав Балицький та Дмитро Гуменюк.
Вихованець тренера-викладача Сергія Дворніна Владислав Балицький став чемпіоном а Дмитро Гуменюк, вихованець тренера-викладача Віталія Мельника, здобув срібну нагороду.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!!!

Переглядів: 360 | Додав: kytsyuk | Дата: 2017-12-13 | Коментарі (0)

02-03 грудня 2017 року на базі Житомирського національного агроекологічного університету відбулися фінальні змагання з волейболу серед чоловіків та жінок .
За почесний трофей змагалися 6 чоловічих та 3 жіночих команди.
Ігри проходили в запеклій та відчайдушній боротьбі. Переможцями стали серед чоловіків Ємільчинський р-н, ІІ місце – Черняхівський р-н, ІІІ місце – Коростенський р-н.;
серед жінок кращою була команда Ємільчинського району, ІІ місце – Житомирський р-н, ІІІ місце- Черняхівський р-н.

Переглядів: 319 | Додав: kytsyuk | Дата: 2017-12-13 | Коментарі (0)

29-30 листопада в м. Костопіль Рівненської області проходила першість Рівненського Міжрегіонального Центру розвитку дівочого футзалу «Майбутні чемпіонки» серед дівчат 2006-2007 р. н.

У змаганнях взяли участь команди Житомирської, Волинської, Львівської та Рівненської областей. Житомирську область представляли вихованки відділення футзалу КДЮСШ «Колос» тренера-викладача Юлії Литвинчук.

Житомирська КДЮСШ виборола третє місце, а гравець нашої команди Олександра Голяченко увійшла до складу збірної Рівненського Міжрегіонального Центру розвитку дівочого футзалу, і вже 7 грудня в Києві у спортивній залі Національного університету фізичного виховання і спорту України під егідою Федерації Футболу України та Всеукраїнської Асоціації жіночого футболу гратиме у Всеукраїнському фестивалі «Майбутні чемпіонки»!

Чемпіонські звання також будуть виборювати Миколаївський МРЦ, Тернопільський МРЦ, Харківський МРЦ, Чернігівський МРЦ і Черка ... Читати далі »

Переглядів: 605 | Додав: kytsyuk | Дата: 2017-12-13 | Коментарі (0)