Головна » 2018 » Квітень » 2 » ідкриття змагань XVIII сільських спортивних ігор Житомирщини серед ветеранів з шахів, шашок та настільного тенісу.
3:40 PM

31 березня 2018 року в на базі Пулинської ОТГ відбулося відкриття змагань XVIII сільських спортивних ігор Житомирщини серед ветеранів з шахів, шашок та настільного тенісу.
В змаганнях прийняли участь сім команд області.
в змаганнях з настільного тенісу серед жінок перше місце посіла Григорова Юліана з Житомирського району, ІІ місце -Шатківська Лариса з Романівського району, ІІІ місце - Андрусенко Галина Пулинська ОТГ, серед чоловіків найкращим виявився Липко Анатолій Пулинський р-н, ІІ місце - Шакура Михайло Пулинська ОТГ, ІІІ місце - Мольдерф Олександр Коростенський район.
В загальнокомандному заліку чемпіонами стала команда Пулинської ОТГ, срібними призерами стала команда Житомирського району і бронзу отримала команда Романівського району.

В змаганнях шахистів перше місце посіла Ковальська Лілія Пулинська ОТГ, ІІ стала Довжинець Лариса Коростенський р-н, ІІІ - Скибицька Тетяна Житомирський р-н, серед чоловіків І місце - Ревуцький Володимир Житомирський р-н, ІІ місце Муський Андрій Хорошівський р-н, ІІІ місце - Каленський В. Коростенський р-н. Загальнокомандне місце І - Житомирський р-н, ІІ - Пулинська ОТГ, ІІІ - Коростенський р-н.

Серед шашкістів кращою була Кобернікова В.М. Пулинська ОТГ, срібною призеркою стала Мороз Інна Хорошівська ОТГ, бронзовою призеркою стала Петренко Ніна Коростенський р-н, серед чоловіків чемпіоном став Охота Василь Романівський р-н, ІІ місце Пархомець Юрій Коростенський р-н, срібним призером став Кадикало В.Ю. Люсарська селищна рада
В загальнокомандному заліку Пулинська ОТГ - І місце, Коростенський р-н ІІ місце, Романівський р-н ІІІ місце.

Фото Житомирська обласна організація ВФСТ "Колос" АПК УКраїни.

Переглядів: 290 | Додав: kytsyuk | Рейтинг: 5.0/1