Головна » 2018 » Квітень » 02

31 березня 2018 року в на базі Пулинської ОТГ відбулося відкриття змагань XVIII сільських спортивних ігор Житомирщини серед ветеранів з шахів, шашок та настільного тенісу.
В змаганнях прийняли участь сім команд області.
в змаганнях з настільного тенісу серед жінок перше місце посіла Григорова Юліана з Житомирського району, ІІ місце -Шатківська Лариса з Романівського району, ІІІ місце - Андрусенко Галина Пулинська ОТГ, серед чоловіків найкращим виявився Липко Анатолій Пулинський р-н, ІІ місце - Шакура Михайло Пулинська ОТГ, ІІІ місце - Мольдерф Олександр Коростенський район.
В загальнокомандному заліку чемпіонами стала команда Пулинської ОТГ, срібними призерами стала команда Житомирського району і бронзу отримала команда Романівського району.

В змаганнях шахистів перше місце посіла Ковальська Лілія Пулинська ОТГ, ІІ стала Довжинець Лариса Коростенський р-н, ІІІ - Скибицька Тетяна Житомирський р-н, серед чоловіків І місце - Ревуцький Володимир Житомирський р- ... Читати далі »

Переглядів: 290 | Додав: kytsyuk | Дата: 2018-04-02 | Коментарі (0)