Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Сільські спортивні ігри Житомирщини на фінішній прямій
7:15 PM
Сільські спортивні ігри Житомирщини на фінішній прямій

На фінішній прямій

Наближаються до завершення  ХVІ літні сільські спортивні ігри Житомирщини серед сільських та селищних рад, присвячених Дню працівника сільського господарства та олімпійським іграм в Ріо-де Жанейро. Чергові  фінальні змагання  з тенісу настільного, шахів та шашок відбулися 22 жовтня 2016 року, які проходили на спортивній базі Новоград Волинського економіко-гуманітарного коледжу. Безкомпромісна  цікава боротьба  у змаганнях з тенісу настільного розгорнулася між командами Новоград – Волинського(голова РО ВФСТ «Колос» Троцький В.Ф.) та Житомирського районів(голова РО ВФСТ «Колос» Бойко В.В.). На цей раз  більш сильнішими виявилися житомиряни, на другому місці господарі змагань, а бронзовими призерами стали тенісисти Коростенського району(голова РО ВФСТ «Колос» Хоменко М.В.). В особистому заліку перемогу здобули Ірина Чечет (Новоград - Волинський район) та Дмитро Ковальчук із Житомирського району. Хотілось би відзначити змістовну гру срібних призерів в особистих змаганнях Вікторії Кондратюк Житомирський район  і Артема Цимбалюка із Володарськ - Волинського району, замкнули трійку призерів Влада Корнійчук Житомирський район та Олег Бойко Новоград – Волинський район.

У змаганнях із шахів у командному заліку перемогли шахісти Коростишівского району(голова РО ВФСТ «Колос» Забишний В.І.), на другому місці команда Житомирського району і на третьому – команда Новоград-Волинського району. В особистому заліку максимальний результат показали коростишевці  Тетяна Д'яченко та  Леонід Кравченко, які обіграли  всіх своїх суперників. Програвши тільки переможцям другу сходинку вибороли Олександр Нетрибійчук Черняхівський район(голова РО ВФСТ «Колос» Терейківський С.Д.) та Потайчук  Новоград – Волинський район , третє місце за Валерієм Ждановичем та  Тетяною Скибицькою обоє Житомирський район.

Не програла ні однієї партії у змаганнях із шашок Ніна Петренко із села Холосне Коростенського району. Серед чоловіків впевнено переміг  Михайло Борейко (Коростишівський район). Другі місця посіли В’ячеслав Зіневич Володарськ – Волинський район та Ганна Шокур Новоград – Волинський район, і на третій сходинці Юрій Пархомець Коростенський район та Людмила Бахурінська  Пулинський район  (голова РО ВФСТ «Колос» Шакура М.П.). Коростенці стали чемпіонами  у командному заліку, випередивши команди Володарськ-Волинського(голова РО ВФСТ «Колос» Панченко В.О.) та Житомирського районів.                                             Житомирська обласна організація ВФСТ «Колос» дякує в. о. голови Новоград – Волинської РДА Наталії Володимирівні Даниленко, директору Новоград – Волинського  економіко-гуманітарного коледжу Якову Миколайовичу Божку, начальнику відділу сім’ї, молоді та спорту Новоград – Волинської РДА Віктору Івановичу Дейнеці, завідуючому кафедрою фізичного виховання Новоград – Волинського  економіко-гуманітарного коледжу Анатолію Івановичу Живанюку за допомогу в проведенні змагань.

Перед заключним видом ігор  у загальнокомандному заліку розгорнулася цікава та непередбачувана  інтрига, одразу чотири команди претендує на перше місце. Лідирує набравши 352 очка збірна Пулинського району. У трійку лідерів входять також збірні команди Новоград-Волинського району 338 очок  та Коростенського району 332 очка. Чемпіон та призери ХУІ літніх  сільських спортивних ігор Житомирщини визначаться після змагань з волейболу, які пройдуть 05 листопада 2016 року. До Вашої уваги пропонуємо чотири зони,першими вказані райони ,які є господарями.

Переглядів: 394 | Додав: kytsyuk | Рейтинг: 5.0/4