Головна » 2017 » Лютий » 7 » волейбол фінал чоловіки
6:49 PM
волейбол фінал чоловіки

СІЛЬСЬКИЙ ВОЛЕЙБОЛ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

Наскільки  був популярним   волейбол у минулому, свідчать незабутні перемоги сільських волейболістів Житомирщини на республіканських та всесоюзних змаганнях. Варто згадати 1973 рік, коли наша команда здобула золоті нагороди Всесоюзних сільських спортивних ігор. Сім років поспіль ця ж команда вигравала всеукраїнські ігри. Дійсно, волейбол був народною грою. У волейбол грали у кожному селі та селищі.

Фінальні змагання з волейболу за програмою ХVІ спортивних сільських ігор, які відбулися 10 грудня 2016 року в спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету, засвідчили, що сільський волейбол повертає колишню славу, знову стає улюбленою грою серед сільського населення. На змагання прибули 6 команд, які у зональних змаганнях  вибороли право взяти участь у фіналі. Всі ігри проходили в цікавій напруженій боротьбі, визивали бурхливу реакцію у присутніх глядачів і вболівальників, яких, на превеликий жаль, було не так багато. У боротьбі за 5-6 місце зустрілися команди Лугинського та Пулинського районів. Лугинські спортсмени перемогли своїх суперників у двох партіях. У боротьбі за бронзові нагороди волейболісти Новоград-Волинського району впевнено переграли команду Житомирського району.  А от фінал тримав у напрузі всіх присутніх у залі до останнього очка. Наскільки видовищний і зрілий волейбол показали учасники фінальної зустрічі, де вели безкомпромісну боротьбу за чемпіонські нагороди команди Черняхівського та Коростенського районів. Першу партію виграють коростенці, Вигравали вони і в другій партії, але черняхівці зуміли все-таки вирвати перемогу. Така ж напружена боротьба точилася і в третій партії. Сильнішими виявилися коростенці, які були нагороджені Кубком, медалями та дипломами обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України. В складі команди Черняхова грали Терейковський Сергій,Ворончук Віталій, Іваницький Констянтин, Голуб Дмитро, Корінець Євгеній, Тишкевич Михайло, Дзюблик Вадим, Савченко Микола, Ковальчук Олександр.

На останок додам, що змагання пройшли на високому організаційному рівні завдяки головному судді змагань, заслуженому тренеру України, Анатолію Денисовцю. Обласна організація ВФСТ «КОЛОС» АПК України щиро дякує ректору національного агроекологічного університету Олегу Васильовичу Скидану за надану  допомогу у проведені змагань.                                                                                                                                                                            Перед заключним видом змагань жіночим волейболом трійка лідерів виглядає наступним чином Коростенський та Пулинський райони мають по 432 очка, Новоград – Волинський замикає трійку лідерів маючи 430 очок.

Головний спеціаліст облорганізації ВФСТ «Колос» АПК України ,    головний суддя ХVІ сільських спортивних ігор